KONST / Litografier / Färglitografi 13441083
nr 1344 1083
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Söder Mälarstrand, Stockholm. Signerad, numrerad 258/290,40x56 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
måndag 31 augusti 2020
kl 19:51:43
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist